Sekcje
Sekcja
Tekst

serwis gabinet

Pierwszy w Polsce system opieki medycznej,
który nie jest ubezpieczeniem,
ale daje więcej niż ubezpieczenie.

Serwis gabinet - zaloguj się

 

Serwis gabinet - wersja szkoleniowa

Sekcja
Tekst

Wzrost liczby pacjentów

Stale rosnące zainteresowanie naszą ofertą to większa liczba odbiorców usług medycznych Państwa gabinetów. Pacjenci indywidualni, osoby finansujące leczenie seniorów, pracodawcy opłacający składki za swoich pracowników a także szeroko rozumiane rodziny tych osób, to głowni adresaci Programu OPTUS.  Uczestnicy programu  sami decydują do którego specjalisty chcą się udać. Nie obowiązują ich skierowania, limity, pakiety oraz inne ograniczenia. Uczestnicy tego programu mogą  skorzystać z wszystkich procedur medycznych dostępnych w ofercie partnerów OPTUS według zaproponowanych im stawek.

Ikony
Ikona
Wygodne rozliczenia
Podpis
Wygodne rozliczenia

Jedną z zalet Programu OPTUS jest swoboda kształtowania cennika usług przez placówkę ochrony zdrowia. OPTUS nie narzuca swoich cen. Przejrzysty i łatwy w obsłudze system informatyczny w pełni dostępny również na urządzeniach mobilnych, powala na jednoznaczną elektroniczną weryfikację pacjenta w czasie rzeczywistym bez potrzeby kontaktu z OPTUS. Szybkie rozliczenia, całkowicie w formie elektronicznej,  umożliwiają  OPTUS zagwarantowanie w umowie kilkudniowego terminu płatności za wykonane przez Partnerów Medycznych usługi. OPTUS to profesjonalizm zagwarantowany marką Grupy Toruńskich Zakładów Materiałów Opatrunkowych.

Ikona
Transparentność zasad
Podpis
Transparentność zasad

OPTUS to same plusy:

  • szybkość rozliczeń
  • korzystne ceny 
  • finasowanie wszystkich procedur medycznych będących w ofercie placówki medycznej współpracującej z OPTUS
  • takie same zasady współpracy dla wszystkich partnerów medycznych OPTUS
  • prosty w obsłudze i niezawodny system informatyczny
  • szybka jednoznaczna elektroniczna weryfikacja pacjenta bez potrzeby kontaktu z OPTUS

Wszystkie wymienione zalety powodują, że OPTUS zaufało już ponad 300 placówek medycznych i prawie 2000 lekarzy.

Ikona
Bezpłatna reklama
Podpis
Bezpłatna reklama

Współpracując z nami nasz Partner Medyczny uzyskuje dostęp do darmowej reklamy tradycyjnej jak i elektronicznej, obejmującej swoim zasięgniemy nie tylko osoby korzystające z usług oferowanych przez OPTUS. Uczestnicy programu korzystają ze spersonalizowanego dostępu do serwisu pozwalającego skierować do nich informacje według określonych kryteriów, np. obszaru zamieszkania. Reklama ukierunkowana powala poinformować np. o nowym typie usług dostępnych w ofercie partnera medycznego OPTUS, aktualnych promocjach, zmianie nr telefonu. Nowoczesny serwis obsługi klienta dostępny jest również na urządzeniach mobilnych.